Bárky na moři
Id: 241604
pastel/kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno monogramem a datací vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznaleký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 6566x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
140 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 116