Bárky na pobřeží
Id: 272809
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně včetně potvrzení pravosti od Dr. Fr. Dvořáka z roku 1999, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 12746x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
235 000 Kč
Účastníci: 32
Příhozy: 117