Bárky na pobřeží
Id: 329303
skica tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18 x 32 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, ústně konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 6373x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
71 001 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 94