Bárky na pobřeží
Id: 7901
voskový pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 27,3 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování R. Lukavskému, obraz pochází ze sbírky Radovana Lukavského
zobrazeno: 15672x
Vyvolávací cena:
38 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 78