Bárky v přístavu
Id: 374602
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 8818x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
360 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 56