Básník a múza
Id: 407003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1488x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč