Benátky
Id: 222402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 35,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková
zobrazeno: 3062x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 81