Benátky
Id: 231901
kombinovaná technika/akvarel/tužka/papír, rozměr tisku 19,2 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 10735x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
58 900 Kč
Příhozy: 57