Benátky
Id: 327501
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen odborný písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 14163x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
300 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 98