Benátky
Id: 388509
lept/papír, rozměr ve výřezu 12 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2214x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč