Kompozice s benátskými motivy
Id: 142104
pastel/papír, rozměr kresby 7,5 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 5805x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 235 Kč
Příhozy: 72