Benátské zátiší
Id: 309406
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 48 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, drobné poškození v ploše
zobrazeno: 7194x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 72