Benátský motiv
Id: 155906
tužka/kvaš/barevné křídy/papír, viditelný rozměr 16,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole monogramem i tužkou datováno 1963, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové,
zobrazeno: 4363x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
235 000 Kč
Příhozy: 76