Betlém
Id: 522207
skica, kresba přes uhlový papír/tužka/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové, reprodukováno v knize Jan Zrzavý vzpomíná (1971)
zobrazeno: 441x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 000 Kč