Bolest
Id: 301801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna
zobrazeno: 22720x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 70