Čas na serveru 16:25:31

Bretaňský přístav se dvěma loděmi

Id: 522211

  •  / Bretaňský přístav se dvěma loděmi / Jan  Zrzavý

suchá jehla/papír, rozměr listu 18 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, vznik 1947, pořízeno jen několik tisků za umělcova působení v Olomouci, v soupisu Grafického díla Jana Zrzavého sepsaného Františkem Dvořákem č.24, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 2657x

Vyvolávací cena:

33 000