Červánky na rybníku
Id: 301502
barevná kresba/papír, rozměr 15 x 21 cm, značeno monogramem vlevo dole, dedikací, datací a jménem vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený (autorský) rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 4283x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
59 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 71