Červená bárka
Id: 391607
tempera/překližka, rozměr 22,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 11315x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
1 009 999 Kč
Příhozy: 78