Dívka v závoji
Id: 384301
zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno uprostřed dole v tisku i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 944x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
14 000 Kč
Příhozy: 49