Dóžecí palác s kostelem Santa Maria della Salute
Id: 222405
tempera/lepenka, rozměr 19,4 x 25,4 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně viz foto, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra a laboratorní zpráva chemicko-technologického průzkumu malby, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 30327x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
540 000 Kč
Příhozy: 88