Dvě bárky
Id: 15801
kombinovaná technika/papír, velikost kresby 13,5 x 19,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 6467x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
78 000 Kč