Dvě loďky a čtyři kameny
Id: 123210
pastel/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 6865x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
130 000 Kč
Příhozy: 57