Dvě loďky a pět kamenů
Id: 167001
černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40 cm, signováno vlevo dole celým jménem, vpravo dole monogram, na zadní straně přípis pravosti od autora, zaskleno, paspartováno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 4696x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
260 000 Kč
Příhozy: 66