Fantastická krajina/Island
Id: 374601
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 5356x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
145 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 68