Golgota
Id: 118803
litografie/papír, velikost tisku 18,5 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, signatura není autentická, na zadní straně signováno monogramem, datováno, číslováno 8/12, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 13580x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč