Hoře
Id: 110003
litografie/papír, velikost tisku 24 x 17 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorsky popsáno, paspartováno, volně loženo, nerámováno, vše v původním stavu
zobrazeno: 4592x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 68