Hvězdy
Id: 427203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 822x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 100 Kč