Ile de Sein
Id: 409402
tempera/lepenka, rozměr 26 x 32 cm, značeno vlevo dole, zaskleno galerijním sklem, rámováno, přiložen znalecký posudek ak. mal. Zdeňka Veselého (r. 2003), PhDr. Jana Štíbra a PhDr. Jany Orlíkové (r. 2022), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou
zobrazeno: 6005x
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
870 000 Kč
Příhozy: 73