Intermezzo
Id: 427202
heliogravura/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 621x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
2.5.2023, 21:27:00
2.5.2023 | 20:17 | 3 500 Kč |