Island
Id: 356805
pastel/akvarel/běloba/papír, rozměr ve výřezu 24 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký písemný posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 5047x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 69