Čas na serveru 11:41:15

Karel IV.

Id: 493703

Karel IV.

  •  / Karel IV. / Jan  Zrzavý
  •  / Karel IV. / Jan  Zrzavý
  •  / Karel IV. / Jan  Zrzavý
  •  / Karel IV. / Jan  Zrzavý
  •  / Karel IV. / Jan  Zrzavý

tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

zobrazeno: 1120x

Vyvolávací cena:

57 222

Příhozy: 51