Kostel v Camaretu
Id: 370801
olejová tempera/papír/karton, rozměr 50,4 x 38,9 cm, značeno monogramem vpravo dole, lehce poškozený levý horní roh, zaskleno, poškozený rám, na zadní straně původní štítek krajského střediska Mánes, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, znalecký posudek PhDr. Jany Orlíkové a restaurátorská zpráva
zobrazeno: 9745x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
1 010 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 131