Krajina s cypřiši
Id: 211208
kombinovaná technika/papír, rozměr kresby 25,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně značeno a datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 7854x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
280 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 98