Čas na serveru 02:00:12

Krásná hora

Id: 493702

Krásná hora

  •  / Krásná hora / Jan  Zrzavý
  •  / Krásná hora / Jan  Zrzavý
  •  / Krásná hora / Jan  Zrzavý

tužka/papír, rozměr listu 9 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, chráněno plexi, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

zobrazeno: 6134x

Vyvolávací cena:

12 121