Kristus - tvář z roušky Sv. Veroniky
Id: 462201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, značeno ve spodní části, věnováno autorově ošetřovatelce Editě Loskotové, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 995x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč