Čas na serveru 16:31:17

Květiny

Id: 522212

Květiny

  •  / Květiny / Jan  Zrzavý
  •  / Květiny / Jan  Zrzavý
  •  / Květiny / Jan  Zrzavý

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 2724x

Vyvolávací cena:

34 000