Čas na serveru 18:02:42

Diana

Id: 522201

Diana

  •  / Diana / Jan  Zrzavý
  •  / Diana / Jan  Zrzavý
  •  / Diana / Jan  Zrzavý
  •  / Diana / Jan  Zrzavý

kresba tužkou a pastelkou/papír, rozměr listu cca 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 1127x

Vyvolávací cena:
15 000

46 000

2024,10-1,15,20,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu