Diana
Id: 522201
kresba tužkou a pastelkou/papír, rozměr listu cca 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno vpravo dole, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové
zobrazeno: 1127x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
46 000 Kč
2024,10-1,15,20,40,00
minimální příhoz 1 000 Kč