Čas na serveru 16:23:04

Loď se dvěma balvany

Id: 522210

Loď se dvěma balvany

  •  / Loď se dvěma balvany / Jan  Zrzavý

suchá jehla/papír, rozměr listu 24 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, vznik 1947, pořízeno jen několik tisků za umělcova působení v Olomouci, v soupisu Grafického díla Jana Zrzavého sepsaného Františkem Dvořákem č.26, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 1809x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 18