Loď v zátoce
Id: 342001
tempera/dřevěná deska, rozměr 29 x 36,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno s PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 18617x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
810 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 120