Lodě a studna
Id: 384201
pastel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 7437x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 85