Lodi v přístavu
Id: 311507
olej/tempera/plátno/na překližce, rozměr ve výřezu 17,5 x 25,7 cm, značeno monogramem vpravo dole, autorské štítky na zadní straně včetně podpisu a datace, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 24013x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
917 000 Kč
Příhozy: 139