Lodi v zálivu
Id: 311505
pastel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 46,6 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra, pravost konzultována a potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 4943x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
250 000 Kč
Příhozy: 59