Loďka
Id: 489506
pastel/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 12916x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
73 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 57