Loďka a kameny
Id: 273401
kresba/papír, rozměr viditelný 16 x 22,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno (zadní sklo prasklé), lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 14035x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
185 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 121