Loďky
Id: 28501
pastel/papír, velikost kresby 15,8 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, vlevo dole věnování včetně signatury, zaskleno, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 6243x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
77 100 Kč
Příhozy: 51