Loďky
Id: 72401
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, věnování, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 4488x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 604 Kč