Loďky
Id: 91508
pastel/papír, velikost listu 13 x 16 cm, signováno monograme i celým jménem vpravo dole, datováno 1952, volně loženo, nerámováno, ústně konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 5921x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 79