Loďky
Id: 122601
kresba/papír, rozměr kresby 14 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole monogram, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 5124x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
89 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72