Loďky u mola
Id: 388901
pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 35417x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
260 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 107