Loretánské náměstí
Id: 306801
pastel/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, značeno a datováno pod kresbou ve spodní části, list poškozen hnědými tečkami, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 7055x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
170 000 Kč